O společnosti.

Společnost Agroconsulting PB, s.r.o. vznikla jako spojení a logické vyústění dlouhodobých praktických zkušeností z oblasti zemědělství, obchodu a pojištění.

Naše společnost byla založena na základě dlouholeté praxe zakladatele Šimona Vorla převážně v oblasti pojištění zemědělských podniků. Postupem poměrně krátkého času se hlavní činnost společnosti přesměrovala na zemědělskou půdu, resp. zprostředkování nákupu půdy pro sesterskou společnost STATKY MEDITO s.r.o. a další okolní zemědělské subjekty.

Činnost je zaměřena na dlouhodobou spolupráci se zemědělskými podniky a soukromými zemědělci, kteří by rádi své hospodářství rozšířili a mají zájem nakupovat či pronajímat zemědělskou půdu v jejich zájmovém území.

K dnešnímu dni se zprostředkování nákupu zemědělské půdy posunulo po celém středočeském kraji a okolí Brna, kde máme momentálně převážnou působnost. Výhledově do konce letošního roku bychom se rádi rozšířili po celém území České republiky.

Za poslední kvartál jsme zprostředkovali 20 hektarů zemědělské půdy.

Celkem jsme zprostředkovali
0
hektarů

Hodnoty společnosti jsou postaveny na úctě k tradici a respektu k hodnotám našich předků. Zdravém selském rozumu, přirozené úctě k přírodě a krajině jako základnímu národnímu bohatství, ale také k lidem.

AgroConsulting PB, s.r.o.
Zakouřilova 611/29
Praha, 149 00, IČ: 241 230 48

Telefon: 724 889 380
E-mail: info@agroconsultingpb.cz

copyright © 2017